|
7 569 грн
|
|
7 569 грн
|
платежі
по 3 785 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 569 грн
|
|
7 569 грн
|
платежі
по 3 785 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | SVC252110FSIIA |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 27 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Споживана потужність, Вт | 165 54 54 мм |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | індикатор заряду батареї |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 118 х 26 х 17 см |
| Вага | 3 кг |
| Країна виробництва | Китай |