|
6 309 грн
|
|
6 309 грн
|
платежі
по 3 155 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 309 грн
|
|
6 309 грн
|
платежі
по 3 155 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCEA22GPLBKCY |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | контейнермішок |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8 мс |
| Потужність всмоктування | 188 |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 64 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 27,7 x 43,3 x 31 мм |
| Вага | 5,3 кг |
| Країна виробництва | Китай |