|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCEA01GACWCY |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Металева |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 83 дБ |
| Довжина шнура | 5,6 м |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 27.1 x 36.6 x 26.6 см |
| Вага | 5.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |