|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCE01G4AEBK |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Радіус прибирання | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Потужність всмоктування | 180 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | вертикальний або горизонтальний спосіб зберігання |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 279 x 565 x 433 см |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс. |
| Країна виробництва | Китай |