|
6 729 грн
|
|
6 729 грн
|
платежі
по 3 365 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 729 грн
|
|
6 729 грн
|
платежі
по 3 365 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCEB01GAWWF |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9 Мбайтсек |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 450 x 310 x 300 мм |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |