|
5 399 грн
|
|
5 399 грн
|
платежі
по 2 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 399 грн
|
|
5 399 грн
|
платежі
по 2 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCEA21GLW |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Потужність всмоктування | 212 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Є |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Довжина шнура | 5,6 м |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Білий |
| Комплектація | мішок для збору сміття мікрофібний |
| Розмір | 27.2 x 43.4 x 28.9 см |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробництва | Китай |