|
8 089 грн
|
|
8 089 грн
|
платежі
по 4 045 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 089 грн
|
|
8 089 грн
|
платежі
по 4 045 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | SVC252FMBK |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Споживана потужність, Вт | 200 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Особливості | електрощітка |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 1225 х 250 х 187 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |