|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCE22G4HGR |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 212 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 750 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Довжина шнура | 9 мс |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 434 x 289 x 272 мм |
| Вага | 6.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |