|
3 399 грн
|
|
3 399 грн
|
платежі
по 1 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 399 грн
|
|
3 399 грн
|
платежі
по 1 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCE01G2AW |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | сухе вологе гоління |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Потужність всмоктування | 150 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Рівень шуму, дБ | 77 дб |
| Довжина шнура | 5 м 6.35 мм jack |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 26.6 х 27.1 х 36.6 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |