|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCE01SFABKR |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8 мс |
| Потужність всмоктування | 190 |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 850 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 437 х 300 х 287 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |