|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | VCE01SFAWR |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | циклонна система |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 190 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 850 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 437 х 300 х 287 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |