|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | GVC720RS |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 210 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Розмір | 388 х 271 х 248 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |