|
5 759 грн
|
|
5 759 грн
|
платежі
по 2 880 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 759 грн
|
|
5 759 грн
|
платежі
по 2 880 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | GVCM244BO з мішком ECO POWER |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 6 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 10 м, 5 розеток (JY105610) |
| Потужність всмоктування | 180 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 2400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 82 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірникаАвтозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 565 х 345 х 315 мм |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробництва | Китай |