|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HISENSE |
|---|---|
| Артикул | HVC6134W |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе + вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 30 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 35 хв |
| Споживана потужність, Вт | 110 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 25 х 111.2 х 25.5 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |