|
13 659 грн
|
|
13 659 грн
|
платежі
по 6 830 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 659 грн
|
|
13 659 грн
|
платежі
по 6 830 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HISENSE |
|---|---|
| Артикул | HVC6464A |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе + вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 120 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 25 х 111.2 х 25 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |