|
17 509 грн
|
|
17 509 грн
|
платежі
по 8 755 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 509 грн
|
|
17 509 грн
|
платежі
по 8 755 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HISENSE |
|---|---|
| Артикул | HVC646541A |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе + вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 190 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 35 хв |
| Споживана потужність, Вт | 550 Вт*год |
| Рівень шуму, дБ | 82 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 25 х 113 х 24.6 см |
| Вага | 4.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |