|
2 249 грн
|
|
2 249 грн
|
платежі
по 1 125 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 249 грн
|
|
2 249 грн
|
платежі
по 1 125 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KARCHER HA |
|---|---|
| Артикул | 1.198330.0 |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 10 хв |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Особливості | Щілинна насадка 1 штЗарядна докстанція 1 штНастінне кріплення (2 дюбелі, 2 гвинти) 1 комплект |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 33 х 7,6 х 7,6 см |
| Вага | 0.65 кг |
| Країна виробництва | Китай |