|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KARCHER HA |
|---|---|
| Артикул | 1.056122.0 |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Споживана потужність, Вт | 160 Вт |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | станція автовивантаження сміття |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 113,8 x 26,8 x 28 см |
| Вага | 3.768 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Країна виробництва | Китай |