|
8 699 грн
|
|
8 699 грн
|
платежі
по 4 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Пилосос Karcher NT 30/1 Me Classic (1.428-568.0)
Потужний і простий пилосос для вологого / сухого прибирання. Відповідно до вимог основних цільових груп: обслуговування автомобілів і будівництво, акцент зроблений на компактній і міцній конструкції і невеликих витратах на обслуговування завдяки концепції Easy Service, швидкої заміни турбіни. Оснащений патронним фільтром, а установка багаторазового кошикового фільтра з миється флісу (опція) дозволяє пилососити без фільтр-мішка - це дозволяє заощадити на витратних матеріалах.
Особливості та переваги:
Компактний, надійний і мобільний
Відмінна стійкість, маневреність і транспортування завдяки ергономічній формі і чотирьом поворотним колесам. Відбійник захищає апарат і навколишні предмети від пошкоджень.
Відмінна потужність всмоктування
Пилососи модельного ряду NT Classic оснащені потужною (1500 Вт) всмоктуючої турбіною, яка забезпечує впевнений збір будь-якого сміття. Для відмінного результату чистки.
Сервіс та комфорт
Сенсаційно швидко: система Easy Service дозволяє зняти турбіну всього за 44 секунди. Швидка заміна турбіни економить час і гроші.
Ефективність при малих розмірах
NT Classic одно-турбінний апарат, укомплектований випробуваним картриджних фільтром Керхер.
Патронний фільтр дозволяє використовувати пилосос без фільтр-мішків.
Епоха індустріалізації породила багатьох новаторів в середовищі підприємців. Серед них і славний Вюртемберзькі представник - Альфред Керхер, чиє ім'я носить заснована ним фірма Karcher, що лідирує на світовому ринку як виробник і оферент збиральних і чистячих систем, яким немає рівних за якісними і технологічними показниками.
|
8 699 грн
|
|
8 699 грн
|
платежі
по 4 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Karcher |
|---|---|
| Артикул | 1.428-568.0 |
| Тип пилососа | Безрамковий дисплей |
| Об'єм пилозбірника | 30 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9.5 мл |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип трубки | Є |
| Тип фільтра | мікрофільтр CleanAir |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | 6.5 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 645 х 375 х 360 мм |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Китай |