|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Karcher |
|---|---|
| Артикул | 1.198-710.0 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Система фільтрації | HEPA |
| Тип трубки | Є |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Споживана потужність, Вт | 350 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Особливості | м'яка накладка на рукоятці |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 113 х 26,6 х 23,5 см |
| Вага | 2.57 мм H2O |
| Країна виробництва | Німеччина |