|
7 056 грн
|
|
7 056 грн
|
платежі
по 3 528 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 056 грн
|
|
7 056 грн
|
платежі
по 3 528 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Karcher |
|---|---|
| Артикул | 1.628300.0 |
| Тип пилососа | Безрамковий дисплей |
| Об'єм пилозбірника | 25 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 220 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1100 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | видування |
| Колір виробника | Жовтий |
| Розмір | 653 х 418 х 382 мм |
| Вага | 8.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |