|
3 990 грн
|
|
3 990 грн
|
платежі
по 1 995 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 990 грн
|
|
3 990 грн
|
платежі
по 1 995 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Karcher |
|---|---|
| Артикул | 1.633-711.0 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 100 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 30 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Особливості | індикатор заряду батареї |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 32,5 × 28 × 12,5 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Італія |