|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
999 грн
|
|
999 грн
|
платежі
по 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KonnerSohnen |
|---|---|
| Артикул | KSVC20 |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від прикурювача автомобіля |
| Потужність всмоктування | 8 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 120 Вт |
| Довжина шнура | 3,5 мм аудіо (моно) |
| Особливості | зйомний фільтр, який можна мити |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | інструкція, насадки, пилосос, гарантійний талон, кабель живлення зі штекером до автомобільної розетки, шланг подовжувач |
| Вага | 1,3 кг |
| Країна виробництва | Китай |