|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KonnerSohnen |
|---|---|
| Артикул | KSVCP30 |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від прикурювача автомобіля |
| Потужність всмоктування | 3 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 80 Вт |
| Довжина шнура | 3.5 13 В |
| Особливості | швидкість накачування 18 лхв |
| Колір виробника | чорний з бірюзовим |
| Комплектація | адаптер 2 шт, інструкція, насадки, пилосос, гарантійний талон, гофрований шланг, повітряний шланг для компресора, перехідник для повітряного шланга 3 |
| Розмір | 35,4 х 11,6 х 13,5 см |
| Вага | 1,2 кг |
| Країна виробництва | Китай |