|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Kyvol |
|---|---|
| Артикул | Kyvol D2 |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 100 м2 |
| Потужність всмоктування | 1200 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 150 хв |
| Споживана потужність, Вт | 28 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | встановлення розкладу прибирання |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 325 х 324 х 72 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |