|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | RLE22GA |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 170 м |
| Потужність всмоктування | 5000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 260 хв |
| Споживана потужність, Вт | 50 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 62 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | побудова карти приміщення |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | робот 320 x 320 x 96 мм база 213 x 173 x 270 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |