|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | BVC-T8A |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе + вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 6500 |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Споживана потужність, Вт | 200 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | індикатор зарядження акумулятора |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 1110 х 292 х 268 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |