|
31 999 грн
|
|
31 999 грн
|
платежі
по 16 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
31 999 грн
|
|
31 999 грн
|
платежі
по 16 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | RLP53HE |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 19 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 135 хв |
| Споживана потужність, Вт | 75 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 71 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | побудова карти приміщення |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | робот 350 х 350 х 103.8 мм док 420 х 450 х 470 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |