|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | RLV72LE-1 |
| Тип пилососа | Миючий |
| Вид прибирання | Сухе + вологе прибирання |
| Тип керування | На корпусі |
| Потужність всмоктування | 24000 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 130 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 75 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 11.1 х 35 х 35 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |