|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MOVA |
|---|---|
| Артикул | RLZ92CE |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Об'єм пилозбірника | 4 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 19 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 2.3 г (до 60С) |
| Споживана потужність, Вт | 75 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 62 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | лазерні датчики для орієнтації в просторі |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | робот 11.1 х 35 х 35 см док 46.3 х 39 х 54.5 см |
| Вага | 8.05 кг |
| Країна виробництва | Китай |