|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PRIME Technics |
|---|---|
| Артикул | PVC 216 MR |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 4 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 4.9 м |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір | 450 х 320 х 230 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |