|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 799 грн
|
|
3 799 грн
|
платежі
по 1 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PRIME Technics |
|---|---|
| Артикул | PVC 4198 Aero blue |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 4 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7.5 мс |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 890 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | вибір режиму руху |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 438 х 309 х 249 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |