|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Артикул | RO3985EA |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 3 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 8.8 мм (35 мм еквівалент 26 мм) |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 6.2 м |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | насадки 5 шт |
| Розмір | 414 х 281 х 233 мм |
| Вага | 3.66 кг |
| Країна виробництва | Китай |