|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Артикул | GZ7035WO |
| Тип пилососа | миючий пилосос |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 200 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 78 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | станція автовивантаження сміття |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 1160 х 270 х 230 мм |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс. |
| Країна виробництва | Китай |