|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | VS20C8522TNUK |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 210 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Споживана потужність, Вт | 580 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 86 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | технологія циклон |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 25.0 х 93.0 х 20.2 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |