|
36 999 грн
|
|
36 999 грн
|
платежі
по 18 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
36 999 грн
|
|
36 999 грн
|
платежі
по 18 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | VS80F28DGSUK |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 280 |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 120 хв |
| Споживана потужність, Вт | 770 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 87 дБ |
| Довжина шнура | бездротовий EMOS P5729B |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 1000 х 250 х 202 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |