|
949 грн
|
|
949 грн
|
платежі
по 475 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
949 грн
|
|
949 грн
|
платежі
по 475 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC190R |
| Тип пилососа | Автомобільний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 15 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Особливості | індикатор заряду батареї |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір | 380 х 122 х 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |