|
2 199 грн
|
|
2 199 грн
|
платежі
по 1 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 199 грн
|
|
2 199 грн
|
платежі
по 1 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC 52BK |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7.5 мс |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Довжина шнура | 5 м 6.35 мм jack |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 25.5 х 21 х 34.5 см |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |