|
9 998 грн
|
|
9 998 грн
|
платежі
по 4 999 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 998 грн
|
|
9 998 грн
|
платежі
по 4 999 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC0725BK |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 400 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | серветка для вологого прибирання |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 1190 х 210 х 110 мм |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |