|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC0741YLEUE3 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 85 хв |
| Споживана потужність, Вт | 160 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | Насадка для пилу, паркетна |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Пилосос ARDESTO CVCX0521WG |
| Розмір | 1130 х 260 х 212 мм |
| Вага | 3 кг |
| Країна виробництва | Китай |