|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC308BK |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 20 хв |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | цифровий двигун |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 47,3 х 12,8 х 10 см |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |