|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC7315TI |
| Тип пилососа | Ручний |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Споживана потужність, Вт | 150 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 86 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | зі знімним пилососом |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 770 х 250 х 180 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |