|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Артикул | SVC7814VT |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип трубки | пластикова складана |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 35 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 110 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | електрощітка |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 1135 х 286 х 236 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |