|
7 494 грн
|
|
7 494 грн
|
платежі
по 3 747 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 494 грн
|
|
7 494 грн
|
платежі
по 3 747 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | THOMAS |
|---|---|
| Артикул | 788121 |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 8 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 13 мл |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 85 дБ |
| Довжина шнура | 10 м, 5 розеток (JY105610) |
| Особливості | мийна насадка Aqua head |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 495 х 350 х 350 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |