|
12 079 грн
|
|
12 079 грн
|
платежі
по 6 040 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 079 грн
|
|
12 079 грн
|
платежі
по 6 040 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | THOMAS |
|---|---|
| Артикул | 785501 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 35 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 200 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 1100 х 270 х 220 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |