|
10 299 грн
|
|
10 299 грн
|
платежі
по 5 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 299 грн
|
|
10 299 грн
|
платежі
по 5 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | THOMAS |
|---|---|
| Артикул | 786553 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9 Мбайтсек |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 81 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | шланг, труба, насадки |
| Розмір | 467 х 318 х 294 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |