|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | THOMAS |
|---|---|
| Артикул | 788585 |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 11 мс |
| Потужність всмоктування | 300 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1700 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 81 дБ |
| Довжина шнура | 8 мс |
| Особливості | індикатор сповіщення про очищення фільтру |
| Колір виробника | Рожевий |
| Комплектація | фільтр HEPA, інструкція, насадки, концентрат миючого засобу, фільтрмішок |
| Розмір | 486 x 318 x 306 мм |
| Вага | 8.25 кг |
| Країна виробництва | Китай |