|
9 599 грн
|
|
9 599 грн
|
платежі
по 4 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 599 грн
|
|
9 599 грн
|
платежі
по 4 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | THOMAS |
|---|---|
| Артикул | 788067 |
| Тип пилососа | Миючий |
| Об'єм пилозбірника | 30 |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 9 Мбайтсек |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Додаткові насадки | Реверсивна насадка килимівтвердої підлоги Насадка для розпилення для оббивки Насадка для розпилення для килимів Насадка для оббивки Адаптер для т |
| Споживана потужність, Вт | 1400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 6 м (при ISO 100) |
| Особливості | збирання води |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 610 х 385 х 385 мм |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Китай |