|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | LG |
|---|---|
| Артикул | VC5506NHTB |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7.5 мс |
| Потужність всмоктування | 160 |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | HEPA |
| Додаткові насадки | Щітка 2в1 (для пилумеблів з мякою оббивкою) |
| Споживана потужність, Вт | 650 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | циклонічна система фільтрації пилу циклон |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 23,4 х 27 х 40 см |
| Вага | 4.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |