|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | LG |
|---|---|
| Артикул | VC5506NHTCR |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7.5 мс |
| Потужність всмоктування | 160 |
| Система фільтрації | Аквафільтр |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | HEPA |
| Додаткові насадки | Щітка 2в1 (для пилумеблів з мякою оббивкою) Щітка для шерсті та волосся |
| Споживана потужність, Вт | 650 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 80 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | технологія циклон |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір | 23,4 x 27 x 40 см |
| Вага | 4.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |